В скляну чашку налили 200 г води, температура якої становить 80⁰С. Маса скляної чашки 150 г.

Визначте, яку кількість теплоти була виділена в навколишнє середовище внаслідок охолодження води до 25⁰С? Питома теплоємність води 4200 Дж кг∙℃ . , скла - 800 Дж кг∙℃ .

Ответы на вопрос

Отвечает Сигуатов Кенжебек.

Ответ:

52,8 кДж

Объяснение:

m₁=200 г=0,2 kг

T₁=80⁰С

m₂=150 г=0,15 kг

T₂=25⁰С; ΔT=T₁-T₂=80-25=55 ℃

c=4200 Дж/(кг∙℃)

c₂=800 Дж/(кг∙℃)

Q  ?    Q=ΔT(m₁*c+m₂*c₂)=55*(0,2*4200+0,15*800)=52800 Дж=52,8 кДж