6. Яка кількість теплоти виділиться при охолодженні 3,8 ц сталі від 130 °C до 40 °C? Срочно нужна

роспись!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Анна.

Объяснение:

Для обчислення кількості теплоти виділеної при охолодженні сталі, можна використовувати формулу:

Q = m * c * ΔT,

де:

Q - кількість теплоти (в джоулях),

m - маса сталі (в кілограмах),

c - специфічна теплоємність сталі (приблизно 500 Дж/(кг·°C)),

ΔT - зміна температури (в градусах Цельсія).

Спочатку переведемо масу сталі в кілограми, так як дана вага в центнерах:

1 центнер = 100 кг.

Отже, маса сталі (m) = 3.8 ц * 100 кг/ц = 380 кг.

Тепер обчислимо зміну температури:

ΔT = початкова температура - кінцева температура = 130 °C - 40 °C = 90 °C.

Тепер ми можемо обчислити кількість теплоти (Q):

Q = 380 кг * 500 Дж/(кг·°C) * 90 °C = 1,710,000 Дж або 1.71 МДж.

Отже, при охолодженні 3.8 центнерів сталі від 130 °C до 40 °C виділиться 1.71 мегаджулі теплоти.