1. Якою силою потрібно штовхати дерев’яний брусок масою 2 кг по дерев’яній горизонтальній підлозі,

щоб він рухався рівномірно прямолінійно. Якщо коефіцієнт тертя ковзання дорівнює 0,33? помогите плиз

Ответы на вопрос

Отвечает Кучукова Лиза.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

m=2kg

μ=0.33

g=10 m/c²

F-?

Запишимо перший закон Ньютона в векторній формі, згідно з яким тіло перебуває в стані спокою або рухається рівномірно прямолінійно якщо на нього не діють сили, або дія цих сил скомпенсована

mg+N+F+Fт=0

OY:N-mg=0

N=mg

OX:F-Fт=0

F=Fт=μN=μmg=0.33*2*10=6.6H