Помогите отчислить 15/27-4/18=


Ответы на вопрос

Отвечает Максутов Руслан.

Ответ:

якщо я правильно зрозуміла,то буде 1/3

Пошаговое объяснение:

15/27 ми можемо скоротити(поділити)на 3.Це буде 5/9

4/18 ми можемо скоротити(поділити) на 2.Це буде 2/9

Так як у них спільні знаменники(вибачте за помилку на фото) ми можемо відняти їх

5-2=3 тобто 3/9

3/9 ми також можемо скоротити на 3 і вийде 1/3 :)


Отвечает Степанова Александра.

 \frac{15}{27}  -  \frac{4}{18}  =  \frac{270 + 108}{486}  =  \frac{378}{486}   =  \frac{14}{18}  =  \frac{7}{9}  = 0.7