Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання мідної деталі масою 300 г від Дж 40 до 740 deg * C'

Питома теплоємність міді 400

Ответы на вопрос

Отвечает Сусаев Андрей.

Ответ:

84000Дж

Объяснение:

Дано:

с=400Дж/кг°С

m=300г=0,3кг

∆t=740-40=700°C

Q-?

Q=cm∆t=400*0,3*700=84000Дж