Яку кількість теплоти необхідно надати повітрю масою 2 кг для його нагрівання на 5°С? Питома

теплоємність повітря 1000 Дж/(кг ° C) (Відповідь записати в кДж

Ответы на вопрос

Отвечает Белоконь Гена.

Відповідь:10кДж

Пояснення: Для розрахунку кількості теплоти, яку необхідно надати для нагрівання повітря, можна використовувати формулу:

Q = m * c * ΔT,

де:

Q - кількість теплоти (в джоулях),

m - маса повітря (в кілограмах),

c - питома теплоємність повітря (в джоулях на кілограм на градус Цельсія),

ΔT - зміна температури (в градусах Цельсія).

За вказаними вами значеннями:

m = 2 кг,

c = 1000 Дж/(кг·°C),

ΔT = 5°C.

Підставимо ці значення у формулу:

Q = 2 кг * 1000 Дж/(кг·°C) * 5°C = 10,000 Дж = 10 кДж.

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

Объяснение:

Для обчислення кількості теплоти, необхідної для нагрівання повітря, можна використовувати формулу:

Q = m * c * ΔT

де:

Q - кількість теплоти (в джоулях)

m - маса повітря (в кілограмах)

c - питома теплоємність повітря (в Дж / (кг °C))

ΔT - зміна температури (в градусах Цельсія)

Підставимо значення:

m = 2 кг

c = 1000 Дж / (кг °C)

ΔT = 5 °C

Q = 2 кг * 1000 Дж / (кг °C) * 5 °C = 10,000 Дж

Тепер переведемо кількість теплоти в кількість кілоджоулів (кДж). Один кілоджоуль дорівнює 1000 джоулів:

Q = 10,000 Дж / 1000 = 10 кДж

Отже, для нагрівання 2 кг повітря на 5°C необхідно 10 кілоджоулів теплоти.