Мотоцикл рухався зі швидкістю 16 км/год та пройшов шлях 700 м який час він витратив на рух


Ответы на вопрос

Отвечает Щеглов Павел.

Ответ:Для обчислення часу, який мотоцикл витратив на рух, можна використати наступну формулу:

\[ \text{Час} = \frac{\text{Відстань}}{\text{Швидкість}} \]

У цьому випадку відстань дорівнює 700 метрів, а швидкість - 16 км/год.

Спершу перетворимо швидкість в метри на секунду, оскільки відстань вказана в метрах:

1 км = 1000 метрів, отже 16 км/год = 16 * 1000 метрів/год = 16000 метрів/год.

Тепер підставимо ці значення в формулу:

\[ \text{Час} = \frac{700 \text{ метрів}}{16000 \text{ метрів/год}} \]

Розділимо відстань на швидкість:

\[ \text{Час} = \frac{700}{16000} \text{ год} \]

Розрахуємо це:

\[ \text{Час} = 0,04375 \text{ год} \]

Щоб перевести час в хвилини, помножимо на 60 (так як в 1 годині 60 хвилин):

\[ \text{Час} = 0,04375 \text{ год} * 60 \text{ хв/год} \]

Отримаємо:

\[ \text{Час} = 2,625 \text{ хвилини} \]

Отже, мотоцикл витратив 2,625 хвилини на рух.

Объяснение: