чому дорівнює магнітне поле в якому міститься провідник зі струмом 2А і довжиною 0,5 м якщо сила

Ампера дорівнює 0,25Н. Провідник знаходиться перпендикулярно до лінії магнітного поля 

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

0,25 Тл

Объяснение:

I=2А

L=0,5 м

Fa=0,25 Н

α=90°; sinα=1

B   ?   B=Fa/(I*L*sinα)=0,25/(2*0,5*1)=0,25 Тл