Яку кількість теплоти потрібно взяти, щоб в 300-грамовому латунному казанку нагріти 0,5 кг води

на 30 0 С ?

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Ульяна.

Ответ:

Q= 390*300(30-20)= 1170000 Дж = 1170 КДж

Объяснение:

Дано:

m=300 г

t₁=30°С

t₂=20°С

c= 390 Дж/ кг•°С

_______________

Q - ?

Розв’язання:

Q= c·m·(t₂ - t₁)

Q= 390*300(30-20)= 1170000 Дж = 1170 КДж

Відповідь: Q=1170 КДж