В 17 год. 12-го вересня 1959р.друга космічна ракета яка доставила вимпел на місяць,віддалилася на

відстань 101 000 км від землі. В 22 години того ж самого дня вона знаходилася на відстані 152 000км від землі.Визначте середню швидкість віддалення ракети.

Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

Ответ:

Весь час:

t = 22 - 17 = 5 год

Весь шлях:

S = 152 000 – 101 000 = 51 000 км

Середня швидкість видалення ракети від Землі:

V = S / t = 51 000 / 5 = 10 200 км/год

Объяснение:Можно мені Найкращу відповідь