5. Яка маса вугілля згоріла, якщо виділилося стільки же енергії, як і при згорянні спирту масою

0,5кг, якщо питома теплота згоряння вугілля 30МДж/кг, спирту 27МДж/кг? (26)​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Никита.

Ответ: 0,45кг

Объяснение:

Дано:

m1=0,5кг

q1=27МДж/кг

q2=30МДж/кг

Q1=Q2

-------------------

m2-?

Q1=q1*m1

Q2=q2*m2

Значит:

q1*m1=q2*m2

Отсюда:

m2=q1*m1/q2=27*0,5/30=0,45кг