При охолоджені води на 10 градусів виділилось 21 кДж теплоти. Знайти масу цієї води._ ПРОШУУУУ


Ответы на вопрос

Отвечает Таушканов Антон.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=4200Дж/кг°С

Q=21кДж=21000Дж

∆t=10°C

m-?

Q=cm∆t=>

m=Q/(c∆t)=21000/(4200*10)=0,5кг