На якій відстані один від одного знаходяться два автомобілі масами по 5т кожен, якщо сила

гравітаційної взаємодії між ними становить 185мкН?

Ответы на вопрос

Отвечает Голик Данка.

Ответ: 3м

Объяснение:

Дано:

m1=m2=5т=5000кг

F=185мкН=0,000185Н

G=6,67*10⁻¹¹Н*м²/кг²

-------------------

r-?

Согласно закона всемирного тяготения:

F=G*m1*m2/r²

Отсюда:

r=√(G*m1*m2/F)=√(6,67*10⁻¹¹*5000*5000/0,000185)=3м

Отвечает Андриянова Аня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁ = 5т = 5 * 10³кг

m₂ = 5т = 5 * 10³кг

F = 185мкН = 1,85 * 10⁻⁴Н

Найти: r - ?

F = G * m₁ *m₂/r²,  де G = 6,67 * 10⁻¹¹Н * м²/кг² гравітаційна стала

r = √(G * m₁ * m₂/F)=√(6,67 * 10⁻¹¹ * 5 * 10³ * 5 * 10³)/1,85 * 10⁻⁴) = 3 м