під час гри в хокей шайбі масою 160г надають швидкості 30м/с. Якої швидкості треба надати

футбольному мячеві масою 480г щоб він мав такий самий імпульс як і шайба ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кечин Женя.

Ответ: 10м/с

Объяснение:

Дано:

m1=160г=0,16кг

V1=30м/с

m2=480г=0,48кг

Р1=Р2

------------------

V2-?

Импульс тела находим по формуле:

Р=mV

По условию:

Р1=Р1

Значит:

m1*V1=m2*V2

Отсюда:

V2=m1*V1/m2=0,16*30/0,48=10м/с

Отвечает Захарова Александра.

Ответ:

МОЖНО ЛУЧШИЙ ОТВЕТ? ПЖЖ

Объяснение:

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ПЖ