2. При охолодженнi мiдi масою 100 г до 22°С видiлилося 4 кДж теплоти Визначити початкову

температуру міді. напишіть з Дано ​

Ответы на вопрос

Отвечает Алькинский Артём.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=100г=0,1кг

t1=22°C

Q=4кДж=4000Дж

с=400Дж/кг°С

t2-?

Q=cm(t2-t1)=>

t2=(Q/cm)+t1=(4000/400*0,1)+22=122°C