При охолодженнi мiдi масою 100г до 22^C видiлилося 4кДж теплоти.Визначити початкову температуру

мiдi.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Владислав.

Відповідь:

122 ^C

Пояснення:

Дано:

m = 0,1 kg

Q = 4000 Дж

t2 = 22^C

c = 400 Дж / kg *c

Знайти:

t1-?

Q= cm(t1-t2)

t1-t2 = Q/cm

t1-t2 = 4000 Дж/ 400 Дж / kg *c * 0,1 kg = 100

t1 = 100 + t2

t1 = 122 ^C