Визначте кількість теплоти,необхідну для нагрівання алюмінієвого тіла масою 20кг від 30°С до 60°С.

Питома теплоємність алюмінію 920 дж/кг °С

Ответы на вопрос

Отвечает Сапронов Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=20кг

∆t=60-30=30°C

c=920Дж/кг°С

Q=cm∆t=920*20*30=552000Дж