срочнооо ДАЮ 100 БАЛОВ 4. Пробка на її нагрівання? Питома теплоємність заліза с=460Дж/(кг.°С).

плаває спочатку у воді, а потім в маслі. Знайдіть відношення > де Vв - обсяг зануреної частини пробки при плаванні в воді, а Vм - при плаванні в маслі. Густина води рв=1,0 г/см3, густина масла рм= 0,9 г / см3. Відповід дайте у вигляді десяткового числа, округливши його до десятих.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:Отже, відношення \(\frac{V_м}{V_в}\) дорівнює 1,11.

Объяснение:Спочатку розглянемо пробку, яка плаває в воді.

Архімедова сила, що діє на пробку в воді, дорівнює вазі зануреної частини пробки:

\[ F_в = \rho_в \cdot g \cdot V_в \]

Так як пробка плаває в рівновазі, то архімедова сила дорівнює вазі всієї пробки:

\[ F_п = \rho_п \cdot g \cdot V_п \]

Таким чином:

\[ \rho_в \cdot V_в = \rho_п \cdot V_п \]

\[ V_в = \frac{\rho_п \cdot V_п}{\rho_в} \]

(1)

Тепер розглянемо пробку, яка плаває в маслі:

\[ F_м = \rho_м \cdot g \cdot V_м \]

І так як пробка плаває в рівновазі, то архімедова сила дорівнює вазі всієї пробки:

\[ F_п = \rho_п \cdot g \cdot V_п \]

Таким чином:

\[ \rho_м \cdot V_м = \rho_п \cdot V_п \]

\[ V_м = \frac{\rho_п \cdot V_п}{\rho_м} \]

(2)

Розділимо друге рівняння на перше:

\[ \frac{V_м}{V_в} = \frac{\frac{\rho_п \cdot V_п}{\rho_м}}{\frac{\rho_п \cdot V_п}{\rho_в}} = \frac{\rho_в}{\rho_м} \]

Підставляючи дані значення, отримаємо:

\[ \frac{V_м}{V_в} = \frac{1,0}{0,9} = 1,11 \]

Отже, відношення \(\frac{V_м}{V_в}\) дорівнює 1,11.

Отвечает Головачёв Даня.

Ответ:

.......................