Скільки олії можна нагріти від 20 ОС до кипіння, якщо передати їй 225 МДж теплоти?


Ответы на вопрос

Отвечает Русских Маша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

∆t=20°C

c=1700Дж/кг°С

Q=225кДж=225000Дж

Q=cm∆t=>

m=Q/(c∆t)=225000/(1700*20)=6,6кг