у воду массою 5 кг при темпеатурі 7 градусів погрузили кусок заліза нагрітий до 540 градусів знайди

массу заліза якщо температура якщо температура суміші стала 40 градусів?

Ответы на вопрос

Отвечает Суржан Артур.

Ответ:

3 кг

Объяснение:

m₁=5 kг

T₁=7°

T₂=540 °

θ=40 °; ΔТ₁=40-7=33°; ΔТ₂=540-40=500°

с₁=4200 Дж/(кг*°С)

с₂=460 Дж/(кг*°С)

m₂   ?   m₂=m₁*с₁*ΔТ₁/(с₂*ΔТ₂)=5*4200*33/(460*500)=3 кг