on c 8. Яка індукцiя магнітного поля, якщо на провідник із довжиною активної частини 5 см діє сила

50 мн? Сила струму в провіднику 25 A. в 40 мТл Б 20 мТл В 30 мТл Г 50 мТл​

Ответы на вопрос

Отвечает Шеметова Настя.

Объяснение:

Дано:

L=5см=0,05м

F=50мН=0,05Н

І=25А

F=BIL=>

B=F/(IL)=0,05/(25*0,05)=0,04Тл=40мТл