1. Садақтан 60 м/с жылдамдықпен көкжиекке 20° бұрыш (sin20° = 0,34 cos20° = 0,94) жасай атылған

жебенің бастапқы жылдамдығының құрау шыларын анықтаңдар (29-сурет) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Kout Paul.

Ответ:

Объяснения

бер

V0=60м/с

cos20=0.34

sin20=0.94

т/к Vx

Vy

Vx=V0*cos α =60м/с*0,34=20,4м/с

Vy=V0*sin α =60м\с*0,94=56,4м/с