Чому дорівнює питома теплоємність цегли масою 2 кг, якщо при її охолодженні на 50 °C виділилося 88

кДж теплоти? допоможіть будь ласка, дуже треба ​

Ответы на вопрос

Отвечает Елеусизов Нурсат.

Ответ:

Питома теплоємність (с) визначається відношенням кількості теплоти (Q), яка потрібна для зміни температури об'єкта на один градус Цельсія, до маси (m) об'єкта. Математично це виражається так:

\[c = \frac{Q}{m \cdot \Delta T},\]

де:

c - питома теплоємність,

Q - кількість теплоти,

m - маса об'єкта,

ΔT - зміна температури.

В даному випадку:

маса цегли (m) = 2 кг,

кількість виділеної теплоти (Q) = 135 кДж (1 кДж = 1000 Дж),

зміна температури (ΔT) = 50 °C.

Підставимо ці значення в формулу:

\[c = \frac{135000 \, Дж}{2 \, кг \cdot 50 \, °C} = \frac{135000 \, Дж}{100 \, кг \cdot °C} = 1350 \, \frac{Дж}{кг \cdot °C}.\]

Отже, питома теплоємність цегли дорівнює 1350 Дж/(кг·°C).

Объяснение:

Отвечает Облогин Ярослав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=2кг

∆t=50°C

Q=88кДж=88000Дж

с-?

Q=cm∆t=>

c=Q/(m∆t)=88000/(2*50)=880Дж/кг°С