Срочно! Тіло рухається без початкової швидкості з прискоренням 0,6 м/с2. Який шлях воно пройшло

за п'яту секунду? Будь ласка, напишіть формулу за якою здійснювали розв'язання(

Ответы на вопрос

Отвечает Очнев Никита.

Ответ:

Дано:

a = 0,6 м/с² (прискорення)

t = 5 с (час)

Щоб знайти шлях, можна використати формулу руху тіла без початкової швидкості:

S = (1/2) * a * t^2

Підставляємо дані:

S = (1/2) * 0,6 м/с² * (5 с)^2

S = 0,3 м/с² * 25 с²

S = 7,5 м

тіло пройшло 7,5 м за п'яту секунду.

Отвечает Фролов Степан.

Для вирішення цього завдання ви можете використовувати рівняння руху для обчислення шляху, пройденого тілом.

Рівняння руху без початкової швидкості з прискоренням виглядає так:

S = \frac{1}{2}at^2

де:

- \(S\) - шлях, який пройшло тіло,

- \(a\) - прискорення,

- \(t\) - час.

У вашому випадку:

- a = 0,6 m/s^2 (позитивне значення, оскільки тіло рухається в напрямку прискорення),

- t = 5 секунд.

Підставте ці значення в рівняння і обчисліть шлях:

\[S = \frac{1}{2} \cdot 0,6 \, m/s^2 \cdot (5 sec)^2\]

\[S = 0,3 \, m/s^2 \cdot 25 \, sec^2\]

\[S = 7,5 \, M\]

Отже, тіло пройшло 7,5 метрів за п'ять секунд.