Даю 42 бала за хороший ответ Пжпж помогите решить задачу 1)Яку кінетичну і потенціальну і наявну

енергію має куля масою 10 г що лежить на висоті 1 м зі швидкістю 500 м на секунду 2) На яку висоту підніметься яблуко масою 300 грам якщо кинути вгору зі швидкістю 30 м на секундуЗарание огромное спасиба но в физики я не сильна (((

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёв Илья.

Ответ:

Объяснение:

1) m=0.01 кг    h=1 м    v=500 м/с    En=?   Ek=?

===

En=m*g*h=0.01*10*1=0.1 Дж

Ek=m*v²/2=0.01*500²/2=1250 Дж

====================

2) m=0.3 кг   v=30 м/с    h=?

===

h=v²/(2*g)=30²/(2*10)=45 м   (масса для решения не нужна)

=================================