Залізний брусок довжиною 20 см шириною 10см висотою 5см потрібно нагріти від 10 до 60 скільки для

цього потрібно теплоти

Ответы на вопрос

Отвечает Старков Иван.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

а=20см=0,2м

в=10см=0,1м

h=5см=0,05м

р=7800кг/м³

∆t=60-10=50°C

c=460Дж/кг°С

Знайти:

Q-?

V=aвh=0,2*0,1*0,05=0,001м³

m=pV=7800*0,001=7,8кг

Q=cm∆t=460*7,8*50=179400Дж

Отвечает Репина Маша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

а = 20 см = 0,2 м

b = 10 см = 0,1 м

c = 5 см = 0,05 м

t₁ = 10°C

t₂ = 60°C

Найти: Q - ?

Найдемо об* єм залізного бруска

V = аbс = 0,2 * 0,1 * 0,05 = 0,001 м³

Щільність заліза ρ = 7800 кг/м³ знайдемо масу бруска

m = V * ρ = 0,001 * 7800 = 7,8кг

Обчислимо кількість теплоти

Q = c* m * (t₂ - t₁) де с = 460 Дж/(кг·°С)

Q = 460 * 7,8 * (60 - 10) = 179400Дж = 179,4 кДж