Тіло рухається вздовж осі ОУ під дією постійної сили 20 Н за законом x=8+4t+5t². Якою є маса тіла?​


Ответы на вопрос

Отвечает Скипальская Виктория.

маса тіла дорівнює 2 кілограмам.

Для знаходження маси тіла, що рухається під дією постійної сили, вам знадобиться використовувати другий закон Ньютона, який визначає зв'язок між силою, масою і прискоренням:

F = m * a

Де:

F - сила (в даному випадку, 20 Н),

m - маса тіла,

a - прискорення тіла.

Прискорення можна знайти, взявши похідну другого порядку від функції x відносно часу (t):

x = 8 + 4t + 5t²

Спочатку знайдемо швидкість (v) відносно часу:

v = dx/dt = 4 + 10t

Тепер знайдемо прискорення (a):

a = dv/dt = 10

Тепер, ми можемо використовувати другий закон Ньютона для знаходження маси (m):

F = m * a

20 Н = m * 10 м/с²

Тепер розв'яжемо це рівняння для маси:

m = 20 Н / 10 м/с²

m = 2 кг

Отже, маса тіла дорівнює 2 кілограмам.