Срочно через пів часа потрібно здати задачу . у калометр що містять 100г льоду при 0°С впустили

пару що має температуру 100°С Скільки води виявляється в калометр безпосередньо після того як весь лід розтане? Питома теплота пароутворення води при 100°С дорівнює 2,26мДж/кг питома теплоємність води 4200 Дж/кг•°С‘ питома теплота плавлення льоду 0,33 мДж/кг. Дано знайти Розвязання формули

Ответы на вопрос

Отвечает Дударь Злата.

Ответ: 112г

Объяснение:

Дано:

m1=100г=0,1кг

λ=0,33МДж/кг=330000Дж/кг

t1=0°C

t2=100°C

L=2,26МДж/кг=2260000Дж/кг

с=4200Дж/кг°С

------------------------------

m-?

Согласно теплового баланса, теплота отданная паром и водой равна теплоте, принятой льдом:

Q1=Q2+Q3

Q1=λ*m1

Q2=L*m2

Q3=c*m2*(t2-t1)

Значит:

λ*m1=L*m2+c*m2*(t2-t1)=m2*(L+c*(t2-t1)

Отсюда масса пара равна:

m2=λ*m1/(L+c*(t2-t1))=330000*0,1/(2260000+4200*(100-0)=0,012кг

Масса воды в колориметре стала:

m=m1+m2=0,1+0,012=0,112кг=112г