Один м’яч підкинули вгору зі швидкістю 30 м/с, а другий через 1 с після першого із швидкістю 40

м/с. На якій висоті від поверхні землі вони зустрінуться і через який час? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

Для вирішення цієї задачі ми можемо використовувати рівняння руху. Нехай "h" - це висота, на якій вони зустрінуться, і "t" - час, через який це станеться.

Для першого м'яча (після кидка):

h = 30t - (1/2)gt^2, де g - прискорення вільного падіння (приблизно 9.81 м/с^2).

Для другого м'яча (після 1 с):

h = 40(t - 1) - (1/2)gt^2.

Тепер ми можемо прирівняти ці вирази, оскільки м'ячі зустрінуться на одній висоті:

30t - (1/2)gt^2 = 40(t - 1) - (1/2)gt^2.

Подальше спрощення дозволить вам знайти значення "t". Після знаходження "t" ви зможете підставити його в одне з рівнянь для висоти, щоб знайти висоту "h".