Яку кількість теплоти віддасть вода об'ємом 5 л при охолодженні від 20°С до 15°С? Густина води 1000

кг/м³, питома теплоємність води 4200Дж/кг•⁰С. Відповідь запишіть у кілоджоулях.

Ответы на вопрос

Отвечает Бабаевский Артём.

Відповідь:

Q=c*m*Δt

c=4200Дж/кг•⁰С.

Δt=20°-15°=5°

V=5=0,005м³

m=0,005*1000=5кг

Q=4200*5*5=105000Дж=105кДж

Пояснення: