обчисліть прискорення кішки що тікає від собаки якщо в момент появи собаки кішка рухалася зі

швидкістю 4 м/с а через 8 секунд її швидкість дорівнювала 5 м/с вважаєте рух кішки рівноприскореним​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:а=∆v/∆t=(5-4)/8= 1/8=0.125 м/с²

Объяснение: