Обчисліть прискорення кішки, що тікає від собаки, якщо в момент появи собаки кішка рухалася зі

швидкістю 4 м/с, а через 8 сїї швидкість дорівнювала 5 м/с. Вважайтерух кішки рівноприскореним.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубан Вова.

Объяснение:

а=∆v/∆t=(5-4)/8= 1/8=0.125 м/с²