Чому дорівнює маса стальної болванки, якщо при її охолодженні від 1230 до 230 °С виділилося 181,03

МДж теплоти? a. 302 кг b. 263 кг c. 362 кг d. 274 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Товарніцкі Коля.

Объяснение:

Дано:

t=1230-230=1000°C

Q=181,03МДж=181030000Дж

с=500Дж/кг°С

m-?

Q=cmt=>n=Q/ct=181030000/500*1000=362,06кг