ПОВНЕ РОЗВʼЯЗАННЯ ЗАДАЧІ З КОРОТКОЮ УМОВОЮ!! !!!!!!!!!!!!!! ЕРС джерела струму 220 В, його

внутрішній опір 1,5 Ом. Знайдіть опір зовнішньої ділянки кола, якщо сила струму в колі дорівнює 4 А

Ответы на вопрос

Отвечает Грибовский Тимофей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

є=220В

r=1,5Ом

І=4А

Знайти:

R-?

R=(є/І)-r=(220/4)-1,5=53,5Ом