тіло кинули вертикально вгору зі швидкістю 80 м/с. На яку максимальну висоту підійметься тіло?

Скільки скільки часу триватиме підйом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Семенчук Юліана.

Ответ: 17,9м; 1,9с

Объяснение:

Высота подъема тела находим по формуле:

h=√Vн²/2g=√80²/2*10=√320=17,9м

Время подъема тела находим по формуле:

t=√2*h/g=√2*17,9/10=√3,58=1,9с