Физика 9 класс магниты | Індукція однорідного магнітного поля становить 70 мТл. В поле помістили

провідник певної довжини під кутом 60 градусів та пропустили через нього струм 4 А. Сила, яка почала рухати провідник склала 40 мН. Визначте довжину даного провідника.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Объяснение:

Дано:

B=70мТл

sinL=60°

i=4A

F(a)=40м

Зайти: L

F(a)=I×B×L

L=F(a)÷B×I×sinL

постановление:

L=40м÷70мТл(нужно перевести в Тл)×4А×60°=

Как-то так <3