два точкові заряди 2мКл і 20нКл відштовхуються із силою 9мН. на якій відстані один від одного

перебувають заряди з діелектричною проникністю 2,5 ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Касторина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q₁ = 2 мКл = 2·10⁻³ Кл

q₂ =20 нКл = 20·10⁻⁹ Кл

F = 9 мН = 0,009  Н

ε = 2,5

_________________

r - ?

Из закона Кулона:

F = k·q₁·q₂ / (ε·r²)

находим расстояние между зарядами:

r = √ ( k·q₁·q₂ / (F·ε) )

r = √ ( 9·10⁹·210⁻³·20·10⁻⁹ / (0,009·2,5) ) ≈ 4 м