СРОЧНО!!!( з яким прискоренням рухається електрон в однорідному ел. полі, напруженість якого 18,2

В\м? маса електрона 9,1 * 10-19 степени кг, а його заряд -1,6 * 10-19 степени Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Komarov Anton.
Дано    Е=18,2 В/м     m=9,1*10^-31 кг      a- ?

a=F/m=E*e/m= 18,2*1,6*10^-19/9,1*10^-31=3,2*10^12 м/с2