електрична плита включена в електричну мережу який заряд протікає через нее за 7 хвилин якщо сила

сткрумк а проведеному шнури доривнюе 4 а

Ответы на вопрос

Отвечает Яковенко Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

t = 7мин = 420c

I = 4A

q = ?

q= I*t = 4*420 = 1680 Кулон