константанова спіраль завдовжки 12 м із площею перерізу 1,5 мм2 увімкнена в мережу напруги 20 в.

Яка потужність струму в спіралі??? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванчин Сергей.

Ответ:

R=ρʟ/S=(47*10⁻⁸ Ом*м*12 м):1,5*10⁻⁶ мм²=3,83≈4 Ом;

P=U²/R=20²/4=100 Вт.