Потужність електротрактора 38 кВт. Визначте силу струму, що споживае його електродвигун, якщовін

працюе при напрузі 1000 В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Колечко Степан.

Ответ:

I=P/U=38000/1000=38 A.