Температура повітря по всій глибині шахти стала і дорівнює t=23*C ,Глибина шахти h=3км ,. Тиск

повітря на поверхні землі p=755 мм.рт.ст . Яка густина повітря на дні шахти ?

Ответы на вопрос

Отвечает Крицына Олеся.

Ответ:

Объяснение:

T=23+273=296 K

Тиск збільшується на 10 мм рт. ст. на кожні 100 м опускання.

Тиск на глибині р=755+230=985 мм.рт.ст. = 131323 Па

ро = р*М/(RT)

ро = 131323  * 0,029 /(8,31*296) =1,545 кг/м. куб