СРОЧНО!!! ДАЮ 100 БАЛЛОВ!!! Дві кулі, розташовані в повітрі на відстані 1 дм, мають однакові за

модулем та знаком електричні заряди та взаємодіють із силою 250 мкН. Знайти величину заряду кожної кульки.

Ответы на вопрос

Отвечает Молодцов Никита.

Ответ:

Объяснение:

r = 1 дм = 0,1 м

F =  250 мкН. = 25*10^-5 H

k = 9*10^9 H*м^2 / Кл^2

q = ?

F= k*q^2 / r^2

q = √(F*r^2 / k) = √(25*10^-5*0.1^2 / (9*10^9 )) == 1,7*10^-8 Кл