Під дією двох перпендикулярних сил 6 Н і 8 Н тіло переміщуєтьсяна 2 м у напрямку різнодійної сили.

чому дорівнює робота різнодійної сили

Ответы на вопрос

Отвечает Седой Макс.
А = F*S
|F|=корень из ( F1^2+F2^2) =
=корень из (36+64)=10Н
А=10*2=20 Дж