Яку роботу здійснює електричне поле при переміщенні заряду 12 Кл, якщо напруга на кінцях провідника

5В? СРОЧНО нужна ваша помощь ​

Ответы на вопрос

Отвечает Усольцев Александр.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

U = 5 B

q = 12 Кл

Решение:

1)A = U×q = 5 B×12 Кл = 60 Дж