Яку енергію має тіло масою 4.5 кг , що рухається зі швидкістю 3м/с на висоті 2м?​


Ответы на вопрос

Отвечает Заворотній Іван.

Ответ:

110 Дж

Объяснение:

Е=mgh+m(V^2)/2=45*2+2,25*9= 110дж