СПОЧНО ДАЮ 45 БАЛЛОВ Рівняння руху першого тіла х1 = 16+t, а другого тіла х2=9t. Охарактеризувати

рух тіл. Знайти а) математичним способом б) графічним способом​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Артём.

Ответ:

20-8*t=10*t-16 или 36=18*t или t=2. Координата равна20-16=4.

Объяснение: