Знайти кількість теплоти виділяється у провіднику з опором 6 Ом якщо по ньому тече струм 4А

протягом 12 хв срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Воронежский Данила.

Ответ:

A=I^2*R*t=16*6*12*60=69120 Дж