Обчислити загальний опір п’яти провідників по 12 Ом, з’єднаних послідовно.


Ответы на вопрос

Отвечает Федькович Катя.

Ответ:

Опір однакових послідовно з'єднанних резисторів можна шукати за формулою: R=n*r

R=5*12=60 Ом