Визначте потужність електричного струму якщо робота струму на ділянці кола 600кДЖ за 5 хвилин​


Ответы на вопрос

Отвечает Липская Карина.

Ответ:

Объяснение:

N=A/t=600000/5/60=2000Вт=2кВт